שנה 15 לתחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי יוצאת לדרך! ֿמדי שנה מעניק הפורום הדוקומנטרי פרסים במאות אלפי שקלים ליוצרים ויוצרות בישראל. 

השנה, אנו פותחים את מאגר הלקטורים לקהל היוצרים/ות הרחב על מנת להגדיל את הגיוון, האיכות והמקצועיות. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בקבלת ההחלטות ולהיות הראשונים לראות את כל הסרטים והסדרות הכי מדוברים של השנה.

** הלקטורה נעשית בהתנדבות, לטובת הוקרת ועידוד היצירה. **


בתחרות 7 קטגוריות: סרט תיעודי באורך מלא, סרט תיעודי (עד 60 דקות), סרט ביכורים, סרט סטודנטים/ות, כתבה תיעודית ותיעודי קצר. הלקטורים/ות יבחרו את חמשת הפרויקטים המובילים בכל קטגוריה שיעלו לשלב ב' ולהצבעת חברי/ות הפורום. 

עבודת הלקטורה עתידה להתרחש בחודשים יוני – יולי 2020. היא תכלול צפייה בפרויקטים המוגשים, כתיבת חוות דעת עבור כל פרויקט בהתאם להנחיות והשתתפות בדיון לקביעת המועמדים הסופיים. לאחר הלקטורה תתפרסם רשימה שמית של כל הלקטורים/יות ללא סיווג קטגורי (מידע זה נשאר חסוי).

ההרשמה למאגר הלקטורים מיועדת לנשות ואנשי תרבות בעלי עניין וזיקה לקולנוע דוקומנטרי, הבקיאים בשיח האמנותי-תרבותי בארץ ובעולם ובעלי ניסיון במתן ביקורת ואוצרות. המועמדויות יבחנו ע״י ועדת הפרס של התחרות. 

 

להרשמה למאגר הלקטורים/ות 

 

לפרטים נוספים – fdoc.competition@gmail.com